fbpx
 

HomeLady croft

https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2021/04/floating_image_03.png
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2021/04/floating_image_02.png

EFEKTÍVNA

Kardio zóna

Vymodeluj

NOVÉ TELO

LADY CROFT kardio zóna je funkčne a efektívne vybavená množstvom kardio strojov a posilňovacích zariadení určených hlavne ženám. Okrem celej škály Technogym zariadení v Lady Croft zóne nájdeš napr. abduktor a adduktor. Vďaka nim sťahovými a rozťahovými cvikmi precvičíš vonkajšie a vnútorné stehenné svaly a podčiarkneš ženskosť svojej postavy.
Obľúbené Booty Builder sú nové a inovatívne posilňovacie zariadenia, ktoré sú aktuálne najväčším trendom na trhu v oblasti fitness strojov. Prečo je tomu tak? Booty Builder je jedným z najjednoduchších, najúčinnejších a najviac časovo úsporných spôsobov, ako maximalizovať napätie sedacích svalov a tým tvarovať sexi zadok. Vďaka maximálnemu pohodliu sa môžete sústrediť na správne zdvíhanie závažia bez hocijakej bolesti alebo nepohodlia hornej časti chrbtice.
Okrem posilňovacích strojov využijete bežecké pásy, stair climber (schody), eliptické trenažéry, spinningové bicykle a pod.
Užívajte si tréning naplno, či už preferujete aeróbne cvičenie, vysokointenzívne HIIT tréningy, či silové so zameraním na budovanie svalovej hmoty. Pravidelný pohyb je tým najlepším spôsobom ako posilniť svoje telo, organizmus, ale aj myseľ. Ak totiž túžite po akejkoľvek zmene, cvičenie v Crossbefit  môže byť skutočne dobrým začiatkom k jej dosiahnutiu. Hlavným dôvodom, prečo s cvičením najčastejšie začíname, je snaha zlepšiť fyzickú kondíciu, vymodelovať si nové, krajšie telo či motivovať seba i okolie k dosahovaniu nových výziev či cieľov.

Nezabúdajte, že cesta k vašim cieľom bude taká efektívna, akú si ju sami určíte! Chudnutie, či naberanie svalovej hmoty, fyzická kondícia, či návyk k zdravému životnému štýlu súvisí nielen s tréningovým plánom ale i so správne nastaveným jedálničkom. Neváhajte nás s jeho nastavením osloviť, naši tréneri Vám ochotne poradia a vypracujú plány na mieru.

LOKÁCIA
areál Extreme park
Cesta na Mojš 1375
Žilina 010 01
OTVÁRACIE HODINY
PO-PA 6:00-21:00, SO-NE 08:00-20:00
KONTAKT
Tel.: +421 905 992 138
Email: kontakt@extremepark.sk

Výhody

LADY CROFT

#1 ROZOHRIATIE

V kardio zóne by sa Váš tréning mal začať vždy. Kardio celého tela zabezpečí nevyhnutnú prípravu na ďalší tréning, zabráni prípadným úrazom a spolu s vhodným silovým cvičením a dobre zostaveným stravovacím programom, vás dokážu zbaviť uloženého tuku.

#2 VÝBER

Výber jednotlivých druhov kardio tréningu je na vás. Záleží len od vašich preferencií a nastaveného tréningového plánu, ktoré kardio je pre vás najlepšie.

#3 DĹŽKA TRÉNINGU

Celkový čas tréningu závisí od vašich cieľov, odhodlania, tréningového procesu či zamerania. Dôležitá nie je tak dĺžka, ako kvalita a správna technika jednotlivých cvikov.

#4 STREČING

Na záver tréningu nezabúdajte na kvalitný strečing. Strečing znižuje napätie, zlepšuje celkovú pohyblivosť a tým zefektívňuje športový výkon, zlepšuje krvný obeh a vylučovanie odpadových látok.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image