fbpx
 

HomeCrossbefit

TVOJA MOTIVÁCIAPREKONAJ SVOJE LIMITY

Crossbefit Challange

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

FITNESS CENTRUM

Crossbefit

FUNKČNÉ ZÓNY
INDOOR/OUTDOOR
SKUPINY
ŽENY/MUŽI
OTVORENÉ
365 DNÍ

Fitness centrum Crossbefit poskytuje plnohodnotné tréningové prostredie s kardio zónou, posilňovacími strojmi, crossfitovými funkčnými prvkami a jedinečným vonkajším workoutovým ihriskom. Nájdete nás v areáli @extreme_park_zilina (vodné dielo).

ČO VŠETKO NÁJDEŠ V CROSSBEFIT?

kardio zónu
crossfit zónu
outdoor workout

individuálne tréningy
skupinové tréningy
profesionálne stroje

Crossbefit nie je konvenčné fitness centrum. Zaberá širokú škálu využitia, od kardia, posilňovacích strojov, crossfitovej zóny až po nadupané vonkajšie multifunkčné tréningové ihrisko. Komplexné vybavenie strojov zn. TechnoGym, Rogue a BootyBuilder. Jediné fitness centrum s otvoreným prístupom do vonkajšej workoutovej zóny.

AKÉ DRUHY CVIČENIA MÔŽEM V CROSSBEFIT VYKONÁVAŤ?

Crossbefit je rozdelené na viaceré funkčné cvičebné zóny. Ak ste fanúšikom aeróbnych aktivít a kardia, v ladycroft zóne nájdete mnoho kardio strojov a cvičebných pomôcok. Pre silový a funkčný tréning ponúkame nekonečné možnosti telesného rozvoja na strojoch zn. TechnoGym. Fanúšikovia crossfitu u nás budú nadmieru spokojní! Multifunkčné crossfitové zóny (indoor aj outdoor) Vám poskytnú dostatok priestoru na tréning.

AKÉ SÚ VÝHODY PERMANENTIEK?

Široká ponuka permanentiek do Crossbefit Vám zaručí vždy tú najlepšiu možnú cenu pre vaše potreby. Vyberať si môžete z 10 vstupových, mesačných, 3 mesačných či ročných permanentiek. Samozrejme nezabúdame ani na seniorov a študentov, ktorí majú ceny ešte výhodnejšie! Informuj sa u nás o aktuálnej ponuke a vyber si tú správnu permanentku pre seba už dnes!

PERMANENTKY

od €25,90

SCHEDULEPO-PIA: 06:00-21:00
SO-NE: 08:00-20:00
KDE NÁS NÁJDETEareál EXTREME PARK
vodné dielo ŽILINA
KONTAKT+421 905 992138
extremepark.sk@gmail.com
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2021/05/floating_pricing_02.png
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2021/05/sign_black.png

vonkašia zónaOUTDOOR WORKOUT

Crossbefit

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image