fbpx
 

HomeTréneri

tréneri crossbefit

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2024/01/majo-640x823.png

Mgr. MARIÁN ŠUTÁK

Crossbefit team – osobný tréner

“Ahojte, volám sa Majo. Športu sa venujem už od malička, kedy som aktívne začal hrávať práve basketbal. Neskôr som pôsobil ako basketbalový tréner mládeže a zároveň aj osobný tréner.

Ako absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu na Univerzite Komenského v Bratislave ponúkam svojím klientom vstupnú diagnostiku pohybového systému, odborné poradenstvo v oblasti redukcie hmotnosti, formovania postavy alebo zvyšovania kondičných a koordinačných schopností pre všetky vekové kategórie a zdravotné skupiny.”

KARDIO
TRÉNINGY
ODBORNÉ PORADENSTVO

MICHAELA BITUŠIAKOVÁ

Crossbefit team – osobný tréner

Ahojte, Volám sa Michaela a som novou Crossbefit trénerkou 1. kvalifikačného stupňa.

Niečo v krátkosti o mne…Mám 20 rokov a som študentkou druhého ročníka fyzioterapie na Masarykovej univerzite v Brne. Osobne sa športu venujem odmalička.

Desať rokov som sa venovala gymnastike a momentálne sa plnohodnotne venujem bikini fitness. Mám na konte niekoľko úspechov, no mojim najväčším je titul Majsterky Európy z roku 2019.

Okrem klasických zameraní tréningu, akými sú redukcia váhy, či naberanie svalovej hmoty sa snažím do tréningov aplikovať aj prvky fyzioterapie. Mám skúsenosť s trénovaním parašportovcov a tak isto aj detí, či už v gymnastike, alebo v rámci suchej prípravy.

Budem sa tešiť na spoluprácu!

SLIM FIT TRÉNINGY
FYZIO TRÉNINGY
OSOBNÉ PORADENSTVO
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2024/01/miska-640x826.png
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2024/01/tomas-640x826.png

TOMÁŠ LOJDL

Crossbefit team – osobný tréner

„Ahoj, volam sa Tomáš a moja cesta k trénerstvu sa začala v podstate už v detstve, keď sme ako malé deti naháňali loptu či bicyklovali. Vzťah k športu sa rozvíjal a a začal som sa aktívne venovať hokejbalu,  v ktorom som dosiahol aj pár úspechov, medzi tie najvýznamnejšie patria napr. niekoľkonásobný MSR, Víťaz ME a druhý na MS.

Neskôr sa mi zapáčili činky, ktorým sa venujem už 10 rokov. Vyskúšal som aj kulturistickú súťaž (MSR), kde som skončil na 5. Mieste v kategórii Men physique. Vzťah k športu, či k ľuďom, v spojení so skúsenosťami a hodinami vzdelávania, či samovzdelávanie,  zo mňa urobili správnu voľbu pre vás“

SKUPINOVÉ TRÉNINGY
TRÉNINGY
ODBORNÉ PORADENSTVO

LUIGI NICOLAS ŠVIHEL

Crossbefit team – osobný tréner

„Ahojte, volám sa Luigi a v Crossbefit ste ma už mohli zachytiť, keďže tu cvičím viac ako 6 rokov. Športu som sa začal naplno venovať pri bojových umeniach, neskôr som prešiel ku kalistenike (cvičeniu s vlastnou váhou) a nakoniec som sa presunul k silovému tréningu, ktorému sa venujem do dnes.

Zároveň som študentom fyzioterapie na UCM v Trnave, takže okrem silového a kondičného tréningu sa venujem rehabilitačným cvičeniam a zlepšeniu či navráteniu funkcie pohybového aparátu“.

FUNKČNÝ TRÉNING
SILOVÝ TRÉNING
OSOBNÉ PORADENSTVO
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2024/01/luigi-640x823.png
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2024/01/juraj-2-640x820.png

Bc. JURAJ NEMČÁK

Crossbefit team – osobný tréner

Možnosť sebazdokonaľovania je úžasný proces, ktorým pravdepodobne oplývame špeciálne my, ľudia! Bol súčasťou kódexu Bušido, alebo sa oň snažili už starovekí gréci – Kalokagathia. A súčasná spoločnosť, by myslím nemala zaostávať, ale práve naopak.

Naše fyzické telo nie je pri tomto procese výnimkou. Dáva nám úžasné možnosti, skrýva sa v ňom obrovský potenciál a v neposlednom rade je našou viditeľnou vizitkou. Prečo teda neobjaviť aspoň časť toho, čo dokáže. Ak by ste sa chceli tohto procesu aktívne účastniť a neviete ako začať, pokračovať, alebo možno potrebujete naštartovať, budem vám rád nápomocný. Pretože nie je hanba začať, čo aj keď možno trošku “neskôr”, hanba by bola nechať prejsť všetok tento čas len okolo nás bez toho, aby sme sa snažili byť lepším JA.

A komu sa zveríte do rúk? Som bývalý profesionálny športovec. Do 28 rokov som hrával ľadový hokej (Slovensko, Francúzsko, Maďarsko..). Po ukončení hokejovej kariéry som presedlal na judo, kde som približne 5 rokov zápasil. A v priebehu celej tejto doby ma sprevádzal práve odporový tréning, ktorému sa venujem až do teraz.“

SKUPINOVÉ TRÉNINGY
CROSSFIT
ODBORNÉ PORADENSTVO

SIMONA KOZERAWSKA

Crossbefit team – osobný tréner

“Pohyb je život”. Týmto krédom sa snažím viesť aj svojich klientov. Aby tréningy a šport celkovo neboli len “povinnou jazdou”, ktorú musíme obetovať, aby sme sa zmestili do šiat, či si mohli dovoliť niektorú z obľúbených sladkostí.

Ale aby sme si obľúbili nielen samotný tréning, ale celý proces a možno životný štýl, alebo ako len budeme chcieť nazvať náš život, v ktorom sa budeme cítiť dobre. Pohyb je našim vnútorným i vonkajším prejavom. Je to niečo, kým sme, alebo sa chceme stať. A preto budem pri tomto procese rada nápomocná ľuďom, ktorí srdečne chcú.

A komu sa zveríte do rúk? Som aktívna športovkyňa už od útleho veku. Ako dievča som prešla tancom, hrávala som profesionálne volejbal a postupne prešla k športu, ktorý zastrešuje vlastne pravdepodobne takmer všetky a teda k fitness a silovému tréningu. Venujem sa tejto sfére už niekoľko rokov a spolupracujem nielen s vrcholovými atlétmi, ale aj bežnou populáciou.“

FUNKČNÝ TRÉNING
SILOVÝ TRÉNING
OSOBNÉ PORADENSTVO
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2023/04/simona-kozerawski-web-640x903.jpg
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2024/01/nika-640x830.png

Bc. NIKOLA ŠTEFUNDOVÁ

Crossbefit team – osobný tréner

„Ahojte, volám sa Nikola Štefundová a už od skorého detstva som veľký športový nadšenec. Vrcholovo som sa venovala atletike, kde som získala 26x titul majsterky SR, a taktiež zabehla slovenský rekord v hale na 1500m. Nakoľko som chcela pri športe ostať nielen ako pretekárka, ale aj ako trénerka, rozhodla som sa študovať trénerstvo atletiky na KTVŠ v Banskej Bystrici, kde som vyštudovala 4.kvalifikačný stupeň.

Popri vysokej škole som sa začala venovať silovému tréningu. Pri atletike som ostala ako trénerka detskej atletiky, ale momentálne sa sústredím hlavne na silové tréningy. Vždy ma napĺňalo pohybovať sa v športe a budem rada, keď sa mi podarí ďalším športovým nadšencom, ale aj ostatným, ktorí si cestu k športu ešte len hľadajú ukázať, aké je super vyjsť z komfortnej zóny a čerpať z benefitov, ktoré nám pohyb prináša. Taktiež si užívať ten progres a spokojnosť, ktoré vieme vďaka silovému tréningu získať.“

SLIM FIT TRÉNINGY
FUNKČNÝ TRÉNING
ODBORNÉ PORADENSTVO
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2024/01/patrik-640x826.png

PATRIK TOLNAJ

Crossbefit team – osobný tréner

Ahojte, volám sa Patrik Tolnaj a šport mi je blízky už od detstva, keďže som hrával futbal od juniorských kategórii.
Vďaka tomuto športu som sa dostal aj ku cvičeniu a už tam som naberal svoje prvé skúsenosti. Neskôr som sa začal cvičeniu venovať naplno a rád chcem svojimi skúsenosťami pomôcť aj iným.

Som trénerom 1.kvalifikačného stupňa. Rád vám pomôžem s vašim jedálničkom, zaradením správnych výživových doplnkov a tréningovým plánom. Ku každému klientovi sa snažím pristupovať individuálne, aby sme tak spoločne mohli dosiahnuť požadované ciele.

Moje zameranie:

fitness, naberanie svalovej hmoty, chudnutie, výživové poradenstvo a kondičný a silový tréning

SILOVÝ TRÉNING
FUNKČNÝ TRÉNING
ODBORNÉ PORADENSTVO
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2024/01/viki-640x826.png

VIKTÓRIA VAJDOVÁ

Crossbefit team – osobný tréner

“Telo je výtvor tvojej práce”. Veta ktorá ma poháňa vpred od začiatku mojej cesty. Pohyb ma sprevádza od malého dievčatka a dodnes je neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Rokmi som tanečné topánky vymenila za tenisky a mažoretskú paličku za činky.

Každý má možnosť zmeniť svoj pohľad na seba a zlepšovať svoj život či už po fyzickej alebo psychickej stránke. Pohyb je dar, s ktorým sa môžeme spoločne dopracovať ku vašej vysnívanej postave. Rada vám pomôžem so zostavením silových tréningov a dohliadnem na správne prevedenie cvikov. Napredovanie nie je len o tréningoch ale veľké percento tvorí práve strava, s ktorou ochotne pomôžem každému môjmu klientovi.

Som mladá certifikovaná  trénerka prvého stupňa a poradkyňa pre výživu v športe a klinickú dietetiku. Rada sa učím, neustále naberám nové vedomosti na ceste samovzdelávania a prekonávam svoje hranice komfortnej zóny. Poď so mnou do toho a nájdi svoje lepšie JA. Teším sa práve na teba.

SLIM FIT TRÉNINGY
VÝŽIVOVÉ PORADENSTVO
SKUPINOVÉ TRÉNINGY
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2024/01/dory-640x826.png

DOROTA KRESANOVÁ

Crossbefit team – osobný tréner

Ahojte! Moje meno je Dory a som certifikovaná osobná trénerka a výživová poradkyňa.
Zameriavam sa na formovanie postavy a budovanie svalovej hmoty.
Cvičím už 5 rokov a sama som si prešla dvoma poruchami príjmu potravy, takže viem aké náročné môže byť nájsť si cestu k zdravému životnému štýlu. Ľudský a priateľsky prístup, pochopenie a ochota sú u mňa prioritou. Verím, že sa na tréningu so mnou bude každý cítiť dobre.
Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo pokročilý cvičenec, u mňa sú dvere otvorené pre každého, kto má chuť a motiváciu na sebe zamakať a zmeniť sa k lepšiemu. Mojim cieľom je naviesť Vás na tú správnu cestu, aby ste našli vzťah nielen k cvičeniu, či zdravej strave, no najmä k samým sebe. Koniec koncov, nič nie je dôležitejšie.
SLIM FIT TRÉNINGY
VÝŽIVOVÉ PORADENSTVO
SKUPINOVÉ TRÉNINGY
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2024/01/janci-640x824.png

JÁN POTOČÁR

Crossbefit team – osobný tréner

Ahojte, volám sa Ján a som najnovším trénerom v Crossbefit.

Buď chceš alebo nechceš, ostatné sú len výhovorky.“ – motto, s ktorým som začínal svoju trénerskú kariéru v roku 2018. Od tej doby sa aktívne venujem trénerskej činnosti. Rukami mi prešlo nespočetné množstvo klientov, ktorým sa s mojou pomocou podarilo schudnúť, vypracovať postavu, zmeniť vzťah k jedlu a sebe samému.

Počas trénerskej činnosti pracujem na sebarozvoji v oblasti bodybuildingu, kde sa mi počas pomerne krátkej doby podarilo získať viacero prestížnych úspechov na slovenských no i medzinárodných súťažiach.  Za moju najväčšiu trofej považujem víťazstvo na Majstrovstvách Európy v kategórií Classic physique.

Rád odovzdám moju vášeň k tomuto športu aj ďalším nádejným pretekárom, ktorým viem pomôcť s prípravou na súťaž pod mojím vedením, no i ďalším súťažiacim s odbornou prezentáciou na pódiu – lekcie pózingu.
Teším sa s vami na nové výzvy.
FUNKČNÉ TRÉNINGY
SÚŤAŽNÝ PÓZING
SKUPINOVÉ TRÉNINGY
https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2024/01/natalia-640x826.png

NATÁLIA LAPÁKOVÁ

Crossbefit team – osobný tréner

Ahojte, volám sa Natália a som novou posilou v Crossbefit.

Som certifikovanou trénerkou 1. kvalifikačného stupňa vo fitnes a kulturistike. V rámci svojej práci sa špecializujem na silové tréningy, ktoré prispôsobujem potrebám klienta, či už sa jedná o naberanie svalovej hmoty, redukciu hmotnosti alebo formovanie postavy. Mojim cieľom je naučiť Vás, že cesta za vysnívanou postavou nemusí byť len o drastických diétach.

Ku klientom pristupujem vysoko individuálne, nakoľko každý z nás je iný, má iné ciele, potreby či požiadavky. Taktiež je vždy u mňa možné nájsť nielen pochopenie, ale aj ľudský a najmä priateľský prístup. Netreba zabudnúť, kde je vôľa, tam je cesta.

Už teraz sa teším na naše spoločné tréningy.

FUNKČNÉ TRÉNINGY
SLIM FIT TRÉNINGY
SILOVÉ TRÉNINGY

Naši klienti

RECENZIE

https://new.crossbefit.sk/wp-content/uploads/2021/05/quote_sign_gray.png
Justin Malarkey @malarkeyjustin

" Musíš to proste milovať 🥰🏋️💪🏽"

Justin Malarkey @malarkeyjustin
Personal workout
ĽUBOMÍR KAŠIAR @lubomir_kasiar

"Pohybová činnosť, vrátane špecifických foriem, ktorých základným prostriedkom sú telesné cvičenia, sú predpokladom zdravého telesného, pohybového, funkčného, psychického a sociálneho rozvoja človeka. Obzvlášť v takto skvelej partií ľudí 👌🏋‍♂️v Crossbefit"

ĽUBOMÍR KAŠIAR @lubomir_kasiar
Test engineer
VIKTÓRIA VAJDOVÁ @_w.wiktoria_

VÝHRA- robiť v živote to čo má baví. Užívam si tieto chvíle. @crossbefit 🤤

VIKTÓRIA VAJDOVÁ @_w.wiktoria_
Blogger
VIKTÓRIA VAJDOVÁ @_w.wiktoria_

VÝHRA- robiť v živote to čo má baví. Užívam si tieto chvíle. @crossbefit 🤤

VIKTÓRIA VAJDOVÁ @_w.wiktoria_
Blogger